cyfrowaszafa.pl

Nasze produkty

Salony mercedes

Samochody tego popularnego niemieckiego producenta mogą pochwalić się wciąż rosnącym zainteresowaniem wśród klientów. Kierowcy poszukują nie tylko tańszych aut z drugiej ręki, ale także całkiem nowych, które umożliwią im indywidualną konfigurację oprzyrządowania i niezbędnych systemów. Klient salonu może bowiem samodzielnie skomponować wyposażenie dodatkowe, co sprawi, że auto będzie dopasowane idealnie do jego potrzeb.

Salony mercedesa ułatwiają klientom również całą procedurę związaną z samym zakupem, czyli między innymi wybór ubezpieczenia nowego pojazdu – dostępne są zarówno podstawowe pakiety, jak i pełne, obejmujące usługi dodatkowe, takie jak holowanie czy nawet dowóz paliwa, obsługę prawną oraz samochód zastępczy.

Decyzję o wyborze konkretnego punktu sprzedaży również ułatwia ciekawe narzędzie. Jest to wyszukiwarka salonów najpopularniejszych marek – dealerzyaut.pl. Salony zostały tam pogrupowane w zakładkach, więc namierzenie właściwego to kwestia chwili. Na stronie są dokładne dane adresowe i kontaktowe, ale można również skorzystać z przekierowania na stronę internetową. Rozeznanie w położeniu konkretnego sprzedawcy upraszcza zamieszczona czytelna mapka.


Dealerzy aut
Królowej Jadwigi 151/2
61-871 Poznań

3 wpisy

2 wpisy

1 wpis

1 wpis

0 wpisów