cyfrowaszafa.pl

Nasze produkty

Gumowe gąsienice

Dystrybuowane przez firmę gąsienice to wysokogatunkowy produkt, wytwarzany przez włoską markę ITR. Do ich produkcji użyte zostają starannie wyselekcjonowane materiały, które poddawane są obróbce przez nowoczesne narzędzia. Zaawansowana technologia wykorzystana w procesie produkcji sprawia, że gumowe gąsienice to produkt najwyższej jakości.

Firma GLIMAT zajmuje się dystrybucją gąsienic od wielu lat. Priorytetowe traktowanie satysfakcji klienta zadecydowało o prowadzeniu sprzedaży wyłącznie wysokogatunkowych produktów. Dzięki temu przedsiębiorstwo cieszy się renomą na rynku międzynarodowym. Dystrybuuje gąsienice w wielu krajach Europy Wschodniej i Środkowej, a także na terenach Bliskiego Wschodu i Afryki.

W asortymencie sklepu GLIMAT znajdziesz gąsienice gumowe w różnych rozmiarach, kompatybilne z wieloma maszynami popularnych marek. Firma oferuje również sprowadzenie gąsienic na zamówienie, jeśli w asortymencie nie znajdziesz interesującego Cię rozmiaru. GLIMAT dołoży wszelkich starań, by spełnić wszystkie Twoje wymagania związane z zakupem gąsienic. Odwiedź stronę gasienicegumowe.eu, by poznać pełną ofertę sklepu.


Glimat Sp. z o.o.
Glówna 1c
44-109 Gliwice
tel. +48 (32) 338 03

3 wpisy

2 wpisy

1 wpis

1 wpis

0 wpisów